امروز : 31 شهريور 1398
top
top
top
top
top

با گذشت حدود سه سال از مطالبه مقام معظم رهبری در زمینه افزایش جمعیت، تنها سایتی که به طور تخصصی به این موضوع می پردازد، سایت "2تا کافی نیست" می باشد. پایگاه ما به طور کلی اهداف ذیل را دنبال می نماید.

منبع و مرجع:

یکی از اهداف پایگاه ما، جمع آوری محتوای تولید شده در مورد سقوط جمعیتی در ایران می باشد. در این راه از تمامی مطالبی که در سایت ها، روزنامه ها، مجلات و فصل نامه ها تولید شده است استفاده می نماییم.

این بانک جهت تسهیل در فعالیت های فعالان فرهنگی کشور در حوزه ی بحران جمعیت صورت می پذیرد، به این معنا که افسران جنگ نرم، جهت برگزاری نمایشگاه، فعالیت های دانشگاهی و تبلیغ و ترویج مسئله افزایش جمعیت، در یافتن محتوا مشکل و دغدغه ای نداشته باشند. علاوه بر این اندیشمندان و صاحبنظران نیز می توانند، جهت تهیه و پیشینه ی مقالات خود در حوزه ی بحران جمعیت به پایگاه "2تا کافی نیست" مراجعه فرمایند.

تولید محتوا:

الحمدالله ارتباط سایت ما، با دیگر رسانه های  فعال و مطرح کشور، به خوبی برقرار شده است و از همه فعالان سایبری که در انتشار و بازنشر مطالب ما کمک کرده اند، صمیمانه قدردانی می نماییم.

جهت ارتباط با قشر محقق و نخبه ی جامعه در "سرویس مقاله" محتوای علمی و تخصصی را در جمع آوری و تولید کرده ایم. اما در ما بقی سرویس ها، از فضای سنتی خارج شده ایم و سعی داشته ایم با تغییر در نگارش، حرف هایمان را ساده و صمیمی مطرح نماییم.

پایگاه ما دو سرویس های ویژه راه راه اندازی کرده است؛ اولی با عنوان "والدانه" که به بررسی تخصصی تربیت کودک با هدف راهنمایی والدین و پاسخگویی به سوالات آن ها در تربیت فرزندانشان و دیگری با عنوان "رسم عاشقی" که به روابط همسران، انتخاب همسرمناسب با هدف تقویت بنیان خانواده و ارتباط گیری با مخاطب می پردازد.

نکته ی آخر

پایگاه 2تا کافی نیست، دست همه افسران جنگ نرم را به گرمی می فشارد و برای همه ی آنها آرزوی موفقیت دارد. ما از هر نوع کمکی استقبال می نماییم و آمادگی داریم از ظرفیت افراد علاقمند به فعالیت در حوزه ی بحران جمعیت، استفاده نماییم.

 

تلفن: 02177073716

پست الکترونیک: info@2takafinist.ir

2takafinist@gmail.com
استفاده از مطالب این پایگاه با ذکر منبع بلا مانع است